Контакти:

ін 79005,
пл. Г.Григоренка 1А/1,
Львів, Україна
+3 8 (066) 233 95 75
office@pyrizhkova.com

Про нас

PYRIZHKOVA-це більше ніж типова доставка їжі!

Наша мета полягає в покращенні робочої атмосфери через індивідуальний підхід до кожного окремого працівника Вашої Компанії, оскільки у всіх є власні раціони та смаки. Ми пропонуємо швидку доставку обідніх ланчів прямо Вам на роботу або іншу локацію яку Ви забажаєте!

Наше меню оновлюється кожного тижня, і кожного дня у нас різні страви. Також Ви маєте змогу скласти індивідуально Ваш раціон комбінуючи різні страви або обрати Комплексну Пропозицію.

На сайті розміщене комфортне меню за яким максимально зручно скласти замовлення, а у соціальних мережах Ви можете прослідкувати за усіма нашими новинками:)

У вас уже розігрався апетит?

Тоді не мучте себе, а замовляйте корисну та смачну їжу у PYRIZHKOVA. Наші страви потішать вас своїм багатим смаком, а меню щедрістю. До ваших послуг у нашому закладі смаколики, якими ви зможете поласувати вранці. Запропонуємо Вам, також, їжу, яка чудово підійде для того, аби підкріпитися нею під час обіду і, звісно, наїдки, що стануть вашою ідеальною вечерею. Адже, ми подбали про те, щоб всі охочі найшли у нас щось собі до смаку. Також, ми оперативно опрацюємо ваше замовлення та доставимо наші смаколики до різних куточків Львова. А якщо замовлення буде
корпоративним (груповим), то доставка ще й не коштуватиме вам ані копійки! Тож з нами не тільки смачно, а й вигідно.

Отож ставши клієнтом PYRIZHKOVA, ви зможете скористатися такими послугами:

- Доставка обідів в офіс;
- Індивідуальне пакування кожної страви;
- Доставка їжі в будь-яку точку міста (для груп осіб) безкоштовна;
- Сніданки, обіди, вечері.

Наші переваги:

- Більше ніж 5 років досвіду;
- Оперативно та якісно виконуємо замовлення;
- Готуємо з відбірних продуктів, а наша їжа завжди свіжа;
- Наш персонал є ввічливим і професійним.